פלזית פוליגל

קבוצת פלזית-פוליגל מקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

איכות

קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה. היא מוסמכת לפי תקן ISO 9001:2015 כמו גם לפי תקנים הנדסיים בינלאומיים רבים (זמינות לפי דרישה). פלזית-פוליגל משקיעה רבות בפיתוח מוצרים ובתמיכה טכנית ברחבי העולם ומסורה לשירות לקוחות ברמה עולמית, דבר המבטיח את יכולתה לשמור על היתרון התחרותי שלה בשוק.

מומחיות

המומחיות של קבוצת פלזית-פוליגל ביישומי פוליקרבונט עולה בקנה אחד עם הבנה עמוקה בצרכים של המגזר האדריכלי והמגזר החקלאי. פלזית-פוליגל פיתחה שורה ארוכה של מוצרים חדשניים וביססה את מעמדה כגורם חדשן בתעשיית החיפוי התרמופלסטי.

מניפת מוצרים עשירה

לוחות פוליגל רב-שכבתיים

קבוצת פלזית-פוליגל מציעה מגוון רחב של מוצרים ואבזרים רב-שכבתיים מפוליקרבונט, העונים על הדרישות של רוב היישומים; בין אם מדובר בהחדרת אור ובידוד מחום או החדרה של אור וחום בעונת החורף, פלזית-פוליגל תספק פתרון מועיל לכל פרויקט.

לוחות מלאים

קבוצת פלזית-פוליגל מציעה לוחות מלאים בשיחול במגוון רחב של חומרים , SAN, PETG, GPPS (אקריליק) PMMA, (פוליקרבונט)PC  במגוון רחב של מידות ועוביים עם או בלי טיפול לסינון קרינת UV. מוצרי לוחות פוליקרבונט מיוחדים כוללים לוחות דקים מיוחדים עד 0.75 מ"מ, ציפויי לוחות מעכבי בעירה עמידים לשריטות, כמו גם לוחות מיוצרים לפי מידה ולוחות עמידים להולם (אימפקט).

לוחות גליים (Corrugated)

לוחות PC מלאים גליים הם מוצרים איכותיים, קלי משקל, פשוטים להתקנה ותכונותיהם הפיזיקליות המעולות הופכות אותם לפתרון אידיאלי ליישומי קירוי. המוצרים מוצעים בגימור שקוף, שקוף למחצה ומפזר אור, ובדרגות שונות של העברת אור.

המספרים מאחורי פלזית פוליגל

מעל 1000 עובדים באתרי הקבוצה ברחבי העולם, מסורים ומקצוענים

0
עובדים

מעל 45 שנות ניסיון ובעיקר ידע משותף רב

0
שנות ניסיון

6 אתרי ייצור ברחבי העולם:
רוסיה ארה''ב, צ'ילה, בולגריה, ישראל, ספרד

0
אתרי ייצור גלובליים

מעל 1200 מפיצים ולקוחות עסקיים ברחבי העולם ועוד רבבות מאות אלפי לקוחות קצה

0
מפיצים בינלאומיים

אבני היסוד של ערכי הקבוצה

פתרונות

מערך מחקר ופיתוח מוביל אשר פועל להשיג מוצר מנצח לצרכי הלקוח, זאת כמרכיב הכרחי להצלחת החברה ומטרותיה

חדשנות

פיתוח ואיתור טכנולוגיות חדשניות לשיפור תהליכי הייצור, חווית השירות והשימוש של המוצר בעיני הלקוח והגדלת הערך של המוצר בעיני הלקוח

נסיון וידע

שימור ושימוש בידע הרב המצטבר בליבת החברה על פני כל קו הייצור, ההנדסה, הניהול והשירות , זאת במטרה לפעול תחת דגל השיפור המתמיד אותו הצבנו

יישומים ושווקים

הרחבת פעילות הקבוצה לתחומים ושווקים נוספים אשר בהם נוכל להביא שינוי משמעותי של המצב הקיים יחד עם יכולת למידה והרחבת יכולות עצמית

נגן וידאו