בריכות שחייה, ספורט ונופש

פלזית פוליגל - בריכות שחייה, ספורט ונופש

מוצרי "פלזית פוליגל" מתאימים במיוחד לדרישותיהם המורכבות של מתקני ספורט כבריכות, אצטדיונים, אולמות ספורט מתקני אימון ועוד.

באמצעות אפיון הפתרון עבור בריכות שחיה, ניתן להתאים מוצר הוליסטי העונה ופותר התמודדות מצוינת עם הצורך בתאורה טבעית יחד עם שימור אנרגיה ושמירה על חום, ובהתאם לצרכי העיצוב של המתכננן.

בבריכות שחיה, לצד הרצון להכניס אור בחורף, יש צורך בהצללה מרובה בעונה החמה. יש לסלק את עודפי החום בקיץ, אך בו בזמן, יש צורך בהקטנת איבוד החום בחורף ובלילה.

מניסיוננו רב השנים למדנו שעלויות התפעול הכוללות תאורה, חימום, ומיזוג אויר, גדולות לאין שעור לאורך זמן ביחס לעלויות הקמת הבריכה. וכי עדיף על כן להשקיע במוצרים חוסכי עלויות תפעול מאשר במוצרים חוסכי עלויות הקמה.

אנו ממליצים על בחירה בלוח במבנה Titan Sky בעובי 16 מ"מ ובצבע פולישייד PolyShade כסוף או כחול, עם ציפוי אנטי פוג הוא המומלץ ביותר לקירוי גג הבריכה. אלה המעדיפים שהאור יכנס מבעד לחלונות גבוהים, טוב יעשו עם יזגגו אותם בלוח בצבע פולימאט או אייס
מראהו המיוחד של הלוח במבנה Selectogal הופכו למתאים ביותר לזיגוג דלתות וחלונות בהיקף הבריכה. מכלול החיבור Hybrid APC מותאם לתנאי הסביבה הקשים, וללוחות הארוכים הדרושים לקירוי המבנה.

מתקני ספורט פתוחים – אצטדיונים, מתקני אימונים ועוד, דורשים לשם תפעולם התקין, בעיקר יכולת החדרת אור משולבת ברמת הצללה גבוהה. להם מומלצים לוחות בצבע ICE, או לוחות בצבע פולישייד בהם משולבים לוחות בצבע פולימאט כפתחי אור עד כיסוי של 15% משטח הקירוי.

"פלזית פוליגל" משתלבת בפעילויות תיירות ונופש, בקירוי בריכות שחיה בצימרים, עמדות תצפית לבעלי חיים ונוף, קירוי מעברים בין מבנים ופעילויות נופש, תיירות ועוד.

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »