לוחות "פוליגל" במבנה Titan Sky

לוחות "פוליגל" במבנה Titan Sky הם בעלי מבנה מחוזק בצלעות אלכסוניות, דבר המקנה להם חוזק רב בנשיאת עומסי רוח ושלג. מראם אחיד, חלק ונאה מאוד, והם יכולים לגשר על פני מפתחים גדולים בין מרישים ובין אגדים. פשטותם, חוזקם הרב וגמישותם- הופכים אותם למתאימים ביותר לכל סוגי הקירוי כולל חלונות וקירות מסך ארוכים.

מבנה הצלעות המצטלבות של Titan Sky מעניק חוזק מעולה במשקל נמוך יחסית, לעומת לוחות פוליקרבונט סטנדרטיים. לוחות Polygal Titan Sky מהווים פתרון אדריכלי מתקדם המאפשר להגדיל את שיעור העברת האור ולעמוד בעומסים משמעותיים. לוחות Titan Sky מיוצרים במידות עובי בטווח של 10 עד 16 מ"מ.

TITAN SKY 10mm
TITAN SKY 16mm

יתרונות

יתרונות לוחות Titan Sky מומלצים לשימוש בחללים פתוחים לאור, מתקני ספורט וחממות ומפגינים את היתרונות הבאים:

  • התאמה לתנאי אקלים קשים
  • U-Factor נמוך התורם לחיסכון בהוצאות חימום / קירור
  • לוחות מעבירי אור במעברי אור שונים
  • מבנה פנימי קשיח המקנה חוזק מוגבר בעומסים גבוהים
  • אחריות ל-‏10 שנים 
  • העברת אור וחוזק מכני

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »