לוחות שקופים צבעוניים

פלזית פוליגל - לוחות שקופים צבעוניים

קירות אקוסטיים שקופים העשויים מלוחות אקריל Plazcryl  בעובי של 15-20 מ"מ  של פלזית פוליגל, הם פתרון אידיאלי להקמת מחיצות הפחתת רעשים המשתלבות בסביבה האורבנית וממלאות את ייעודן בצורה אפקטיבית ובטוחה.

מדובר בפתרון הפרדה אקוסטית בין דרכי תחבורה לבין אזורי מגורים המהווה תחליף לחומות הפרדה המהוות מפגע אסתטי. כלי הרכב נראים דרך המחיצות, אך הרעש נבלם ונשמרת איכות החיים של הדיירים, העובדים והתלמידים באזור הגובל בכביש.פלזקריל Plazcryl 

  גלריה

  סדרות מוצרים המתאימות לשימוש: לוחות שקופים צבעוניים

  לוחות אקריל קאסט-Plazcast

  צלילות בהירה, שקיפות מעולה ויכולת עיבוד בחום. לוחות PLAZCAST מתאפיינים בעמידות גבוהה לקרינת UV במגוון רחב של יישומים. הלוחות מיוצרים לפי תקן ISO 7823-1:2003. יתרונות

  המשך קריאה »

  קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

  שיתוף ב facebook
  Facebook
  שיתוף ב twitter
  Twitter
  שיתוף ב linkedin
  LinkedIn
  שיתוף ב pinterest
  Pinterest
  שיתוף ב telegram
  Telegram
  שיתוף ב whatsapp
  WhatsApp
  שיתוף ב email
  Email

  פרסומים אחרונים

  קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

  פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
  הנדסה וטכנולוגיה

  פריסת לוחות בתוכנית גג

    לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

  המשך קריאה »