פרגולות

פלזית-פוליגל-פרגולות-3

חיפוי פוליקרבונט הוא פתרון אידיאלי ליצירת פרגולות וגגונים אטרקטיביות בבית ובגינה. הודות למשקלם הנמוך, קל להשתמש בהם לבנייה. תכונות הבידוד התרמי המעולות שלהם ואפשרויות סינון הקרינה שהם מציעים מסייעים לשמור על טמפרטורה חמימה בחורף וקרירה בקיץ ובמקביל מאפשרות חדירת שפע של אור טבעי.

 הלוחות הרב-שכבתיים של פלזית-פוליגל חזקים ועמידים כדי לשמש כקירות והודות לעמידותם למזג האוויר הם אידיאליים לבניית גגות וחלונות לחדרי שמש. הלוחות מיועדים לעמוד בנגיפה בלי להתפשר על קלות המשקל והגמישות. ניתן לכופף אותם בקלות ללא טיפול מקדים, לחתוך אותם לפי מידה, לקדוח בהם חורים לפי הצורך והם אינם מצריכים טכניקות בנייה מורכבות או היתרי בנייה – הפתרון האידיאלי לפרויקטים בשיטת עשה זאת בעצמך!

לוחות פלזית-פוליגל מוצעים במגוון צבעים ומידות עובי, באיכות הגבוהה ביותר.

יתרונות:

  • אפשרות ללוחות שקופים או לוחות מצלילים
  • משקל נמוך עם חוזק מבני גבוה
  • חוזק ועמידות מעולים
  • צלילות משופרת
  • קלות התקנה ותיקון קלים ופשוטים – לא נדרשת תמיכה מבנית נוספת
  • ציפויים מסנני קרינה
  • 100% הגנת UV – מתאים במיוחד לאקלים הישראלי

גלריה

סדרות מוצרים המתאימות לשימוש: פרגולות

מערכת פאנלים – Topgal

מערכת פאנלים "טופגל" משתלבת היטב באותם מקומות בהם האטימות לגשם, הבידוד התרמי הגבוה, קלות ההתקנה ומשכה חשובים.מערכת "טופגל" היא מודולרית ולכן מקילה על תכנון המבנה.

המשך קריאה »

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »