קירוי מואר ידיעות אחרונות

אור טבעי -  נעים בעין יותר מתאורה מלאכותית מה גם שהבונוס הוא חיסכון באנרגיה על ידי אי שימוש בתאורה מלאכותית בשעות האור במהלך היום.

מבנה בית הדפוס  הראשי של ידיעות אחרונות (הגדול במזרח התיכון) בא. תעשיה במערב ראשון על כביש 20 , שידרג את הגג שלו והותקנו בו 750 מ"ר של "פנס" (כינוי לפתח אור טבעי) במרכז הגג .

ה"פנס" מאפשר הכנסת אור טבעי לשטח המבנה , ככל שגג המבנה  גבוה יותר וה "פנס" במרכזו  כך ייכנס אור רב יותר לשטח גדול יותר בתוך המבנה.

עובדי הדפוס והתפעול במקום זוכים למנת אור טבעי במהלך שעות האור  , אור טבעי ידוע כגורם מעודד בחקר העבודה ובעל השפעה חיובית על העובדים ועל יעילות העבודה.

אור טבעי –  נעים בעין יותר מתאורה מלאכותית מה גם שהבונוס הוא חיסכון באנרגיה על ידי אי שימוש בתאורה מלאכותית בשעות האור במהלך היום.

המוצר : מערכת טופגל בעובי  10 מ"מ בשני גוונים חלבי וברונזה

שיטת חיבור  – נושא עצמו וכבלים

 

קבלן ביצוע  – נשר יזמות התקנות בע"מ בניהול יוסי קמחי 052-2974973

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »