קירוי פרגולה במבנה מורכב

לוחות פוליקרבונט חלולים בכלל ומערכת טופגל בפרט ניתנים ליישום במבנים מורכבים הכוללים שינוי בכיוון זרימת המים , מיקום לוחות שאינם באותו מישור ומפגש זוויתי של 45 מעלות.

יש לעיין בהנחיות ההתקנה על מנת לקבל את נתוני הרדיוס לכיפוף קר המתאימים לכל עובי לוח.

את הלוחות ניתן לחתוך/לנסר בשטח בציוד בסיסי כגון מסור ג'קסו המתאים לעץ , כך ניתן לתת  מענה מצוין למפגש זוויתי של לוחות שאינם באותו המישור , בניגוד למוצרים דומים הקיימים בשוק כגון לוחות גליים.

יישום הלוחות במבנה מורכב דורש תכנון מראש של פריסת הלוחות במבנה והכנה של הקונסטרוקציה בהתאם.

בתמונות – מערכת פאנלים טופגל בצבע שקוף , הכנסת אור 65% בעובי 10 מ"מ , קיים במלאי זמין עד לאורך 11.9 מטר , ניתן להזמין חתוך לפי מידה.

המערכת כוללת את האביזרים הנלווים  – כיפה , עוגן  , עוגן עצר (עבור לוחות ארוכים מעל 4 מטר) , ברגים , פרופילי קצה , פרופילי צד.

 

בעת ביצוע התכנון יש לקחת בחשבון את  שלבי ההתקנה של הלוחות במבנה:

  1. איפה מתחילים? באמצע המבנה או בצד המבנה?

אם מתחילים באמצע המבנה וממשיכים ימינה ושמאלה  , במידה ורוחב המבנה מתחלק ב 600 מ"מ  (רוחב פאנל הטופגל) בדיוק , או אז אין משמעות להיכן מתחילים.

במידה והרוחב אינו מתחלק ב 600 מ"מ נדרש להתחיל בצד אחד שבוחרים עם פרופיל צד מפוליקרבונט מק"ט 242 #   .

את הפאנל האחרון יש לנסר לפי המידה ששמתקבלת עד קצה המבנה ולסיים עם פרופיל קצה מאלומיניום מק"ט 361# .

  1. ניתן לבלוט מעבר לקו שפיכת המים במקרה של שפיכה חופשית , זו היא נקודה בה תקיפת הרוח היא הגבוהה ביותר ועל כן נשמור על חזית קצרה ככל הניתן של עד כ 10 סמ"מ לכל היותר.
  2. הנחיות מלאות נמצאות זמינות כאן, ובסרטון הדרכה להתקנה של מערכת פאנלים טופגל

יש לכם שאלות או מחפשים ייעוץ, ניתן לפנות אלינו בטופס מהיר

 

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »