ריהוט ועיצוב פנים באמצעות לוחות פוליגל

פלזית פוליגל - ריהוט

תן דרור ליצירתיות המפעמת בך לעצב בעזרת לוחות פלסטיק בעלי שקיפות טבעית ובמגוון צבעים, משקלים ומידות עובי מהמוצרים השימושיים של פלזית-פוליגל. הלוחות האקריליים ולוחות הפוליקרבונט האיכותיים שלנו – Plazcryl הניתן לטיפול בחום, כיפוף, חיתוך או שילוב עם חומרים שונים ליצירת רהיטים בשלל עיצובים עכשוויים. לוחות פלזית-פוליגל משתלבים היטב בייצור של פריטי ריהוט שונים, מתקני תצוגה, מערכות מידוף, ארונות תצוגה, מצגות לתערוכות מקצועיות ופריטים רבים נוספים – הפתרון האידיאלי לשימוש ביתי ומסחרי כאחד.

באפשרותנו ליצור לוחות צבעוניים ואיכותיים בהתאמה אישית, ההולמים את תוכנית הצבעים שלך. ניתן לחבר אותם בקלות לאמצעי התאורה והתצוגה שלך כדי ליצור אפקט דרמטי.

יתרונות:

  • צלילות ושקיפות גבוהות
  • משקל נמוך
  • חוזק ועמידות מעולים
  • התקנה ותיקון קלים ופשוטים
  • מגוון רחב של צבעים ומידות עובי

גלריה

סדרות מוצרים המתאימות לשימוש: ריהוט ועיצוב פנים באמצעות לוחות פוליגל

לוחות אקריל קאסט-Plazcast

צלילות בהירה, שקיפות מעולה ויכולת עיבוד בחום. לוחות PLAZCAST מתאפיינים בעמידות גבוהה לקרינת UV במגוון רחב של יישומים. הלוחות מיוצרים לפי תקן ISO 7823-1:2003. יתרונות

המשך קריאה »

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »