תעשיית הרכב

פלזית פוליגל - תעשיית הרכב

יצרני הרכב מנצלים את החוזק והגמישות של לוחות Plazcryl Super של פלזית-פוליגל לצורך ייצור תעשייתי של שמשות קדמיות, לוחיות רישוי וחלקים נוספים ברכב.

לוחות Plazcryl super (עשויים PMMA) ולוחות Monogal מפוליקרבונט (PC) משמשים לייצור של שמשות קדמיות לכלי שיט, עגלות גולף, אופנועים ומגני פנים לקסדות אופנוע. לוחות שקופים אלה הם פתרון אידיאלי לשמשות קדמיות עקב התכונות האופטיות המעולות, החוזק והעמידות שלהם, אפילו בנסיעה בתנאי מזג אוויר גרועים במיוחד.

לוחות Plazcryl Super נפוצים בשימוש בקרב יצרני לוחיות רישוי למכוניות, הודות למחירם הנוח, אי נטייתם להצהיב בחשיפה ממושכת לשמש וחיי השירות הארוכים שלהם בזכות הגמישות המוגדלת, העמידות הגבוהה והחוזק להולם.

יתרונות:

  • תכונות אופטיות מעולות
  • משקל נמוך
  • חוזק ועמידות מעולים
  • צלילות ושקיפות משופרות
  • מגוון רחב של ציפויי מגן

גלריה

סדרות מוצרים המתאימות לשימוש: תעשיית הרכב

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »