עיצוב עמדות תצוגה ומכירה

פלזית פוליגל - POS

מוצג בזווית הנכונה ובהגדרה הנכונה. תצוגת מוצר של נקודת המכירה היא אמנות ומדע כאחד, המשלבת על מנת להבטיח שכל פריט של מוצר מוצג כיתרון הטוב ביותר ומוכר כמה שיותר. הדוכנים והתצוגות הטובים ביותר למכירה הם מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר – יריעות פלסטיק מ- POS מקבוצת Plazit Polygal.

גיליונות הפוליקרבונט האיכותיים שלנו קלים לכיפוף וגזירה לגודל לפי הצורך ויכולים לשמש למערכות תצוגה מרובות, כמו ארונות, יחידות מדפים לתצוגה, עמדות תערוכות ועוד. ניתן אפילו ליצור גיליונות צבעוניים בהתאמה אישית כדי להתאים את ערכת הצבעים הנדרשת שלכם, ואל תהסס להדפיס כמעט כל דבר שתרצו כדי ליצור את התצוגה הרצויה לכם.

יתרונות:

  • בהירות גבוהה ושקיפות
  • קל
  • חוזק ועמידות מעולה
  • קל להתקנה ותיקון
  • מגוון רחב של צבעים ועוביים

גלריה

סדרות מוצרים המתאימות לשימוש: עיצוב עמדות תצוגה ומכירה

לוחות אקריל קאסט-Plazcast

צלילות בהירה, שקיפות מעולה ויכולת עיבוד בחום. לוחות PLAZCAST מתאפיינים בעמידות גבוהה לקרינת UV במגוון רחב של יישומים. הלוחות מיוצרים לפי תקן ISO 7823-1:2003. יתרונות

המשך קריאה »

קבוצת פלזית פוליגל - לשתף זה כוח-על

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp
Email

פרסומים אחרונים

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות פוליגל תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה ומקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

פלזית פוליגל - מכלולי חיבור מפולי-קרבונט ואלומיניום (8)
הנדסה וטכנולוגיה

פריסת לוחות בתוכנית גג

  לוחות פוליגל מאפשרים גמישות רבה בתבנית הצבתם בגג או בקיר המבנה. יחד עם זאת שמירה על עקרונות "תוכנית גג" מביא להשגת איכויות נוספות רצויות.

המשך קריאה »